https://muglawhitemarble.com/wp-content/uploads/2020/12/kurumsal-header.jpg

HAKKIMIZDA

Muğla White Marble

Muğla White Marble İŞKAYA İnş. A.Ş. şirketler grubunun bir üyesi olup, kuruluş yılından itibaren mermer sektöründe hizmet vermektedir. Bugün mermer üretimi, yüksek stok fabrikası ve makine ekipman parkı açısından en üst düzeyde üretim ve satış faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız Muğla Beyazı doğal taşında öncelikle renk ve taş karakteri olarak iddialı olup, standart üstü bir ürüne sahiptir. Eskihisar ve Çırpı Ovası Mevkii mermer ocaklarımızda ürünlerimiz blok olarak yurtiçi ve yurtdışı pazarına sunulmaktadır. Ayrıca İzmir yolundaki 20.000m² üzerine kurulmuş fabrikamızda plaka ve ebatlı ürünlerimiz imal edilmekte ve satışa sunulmaktadır. Firmamız yeni yatırımları ile ayrıca Ege gümüş mermer, Guatemala mermer ve Bej mermer ürünleri ile sektörümüzün hizmetinde olacaktır.

Muğla White Marble, güvenilir bir hizmet anlayışıyla faaliyet gösterdiği sektörde fark yaratarak öncü olmaktadır.

Müşteri talep ve şartnamelerine tam uyum, yetişmiş ve nitelikli elemanlarla çalışma, teknolojinin en yeni olanaklarını kullanma, faaliyet alanına giren özel ve kamu mallarını kendi malı gibi koruma, çevreye ve çalışanlara yönelik her türlü iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini alma, ulusal ve uluslararası teknik standartları izleme ve uygulama, zamanında ve doğru iş teslim etme, üretim ve ticaretin kurallarına tam anlamı ile uyma ana ilkelerimizdir.

Misyonumuz

Estetik uygulamaya konulan mimari çözümler, güçlü finansman yapısı, teknolojik gelişmeye paralel ilerleyen deneyimli ve profesyonel kadrosu ile değerli insanlarımıza hizmet veren öncü kuruluş olmak en büyük hedefimizdir.

Vizyonumuz

Modern, özgün çözümler, sağlam ve güvenli yapılar ve değişmeyen kalite politikamızla dünyamızı, doğal kaynakları korunması hassasiyetini gözeten, profesyonel kadrosuyla pazara modern ürünler sunan ve dünyada isim sahibi olmayı isteyen bir kurum olmayı vizyon olarak benimsemişizdir.

İş Makinalarımız

  • 980G Caterpillar Loader
  • 980H Caterpillar Loader
  • Kawasaki 95z7 Loader
  • Volvo 380 Ekskavator
  • Volvo 360. Ekskavator
  • Hitachi 470. Ekskavator
  • Volvo A 35 Kaya Kamyonu
  • Komatsu A700 Kaya Kamyonu

Central Pit at Eskihisar

Eskihisar Mermer Ocağımız

Eskihisar Mermer Ocağı
Eskihisar Mermer Ocağı
Eskihisar Mermer Ocağı

Factory on the Yatağan İzmir Road

Yatağan İzmir Yolu Fabrikamız

Yatağan İzmir Yolu Fabrikamız
Yatağan İzmir Yolu Fabrikamız
Yatağan İzmir Yolu Fabrikamız