HAKKIMIZDA

Muğla White Marble

Ulusal Granit Mermer İŞKAYA İnş. A.Ş. şirketler grubunun bir üyesi olup, kuruluş yılından itibaren mermer sektöründe hizmet vermektedir. Bugün mermer üretimi, yüksek stok fabrikası ve makine ekipman parkı açısından en üst düzeyde üretim ve satış faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ulusal Granit mermer, güvenilir bir hizmet anlayışıyla faaliyet gösterdiği sektörde fark yaratarak öncü olmaktadır.

40

Yıllık Profesyonel Tecrübe

ÜRÜNLERİMİZ

Yüksek Kalite & Zamanında Teslimat

Firmamız Muğla Beyazı doğal taşında öncelikle renk ve taş karakteri olarak iddialı olup, standart üstü bir ürüne sahiptir. Eskihisar ve Çırpı Ovası Mevkii mermer ocaklarımızda ürünlerimiz blok olarak yurtiçi ve yurtdışı pazarına sunulmaktadır. Ayrıca İzmir yolundaki 20.000m² üzerine kurulmuş fabrikamızda plaka ve ebatlı ürünlerimiz imal edilmekte ve satışa sunulmaktadır. Firmamız yeni yatırımları ile ayrıca Ege gümüş mermer, Guatemala mermer ve Bej mermer ürünleri ile sektörümüzün hizmetinde olacaktır.

Central Pit at Eskihisar

Eskihisar Mermer Ocağımız

Eskihisar Mermer Ocağı
Eskihisar Mermer Ocağı
Eskihisar Mermer Ocağı

Factory on the Yatağan İzmir Road

Yatağan İzmir Yolu Fabrikamız

Yatağan İzmir Yolu Fabrikamız
Yatağan İzmir Yolu Fabrikamız
Yatağan İzmir Yolu Fabrikamız
Muğla White Marble - SSS

SIK SORULAN SORULAR

Merak Ettikleriniz

Endüstriyel anlamda “mermer”; kesilip parlatılabilen her cins taş mermer olarak kabul edilmektedir. Taşın cinsi ve içeriği ne olursa olsun büyük ebatta blok elde edilebilme, kesilme ve cilalanma gibi özellikler göstermesi, o taşın mermer olarak kabul edilmesine kafi gelmektedir. Bunlardan granit, diyabaz, lösitli siyenit, fanolit ve serpantinler gibi magmadan türeyen kayaçlar da bu suretle mermer tanımının içine girmektedir.

Son yıllarda beyaz mermer grupları tüm dünya da ön plana çıkmaktadır. Beyaz tonlarının damarsız seleksiyonları büyük projelerde yüksek metraj kendilerine yer bulabilmektedir. Türkiye’nin birçok bölgesinde damarlı ve damarsız beyaz mermer ocakları bulunmaktadır. Muğla Beyaz Mermer seleksiyonu Muğla ili çevresinde ki mermer ocaklarından çıkarılmakta ve içerisine az miktarda da olsa gri dumansı damarlar girmektedir. Gri damarların yoğun olduğu seleksiyonlar düşük fiyatlardan alıcı bulmaktadır.

İLETİŞİM

Bize Ulaşın

0252 272 54 00
0545 453 53 10
info@muglawhitemarble.com
muglawhitemarble.com
Kafaca Kaplancık Mah. Çırpıovası Mevkii Yatağan-İzmir Yolu 3. Km. Yatağan/Muğla